VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• RE: Situace na křožovatce:: Vyjíždí z Obytné zóny ![zobrazit celý text]
    24. září 2024 (08:10)
  • Situace na křožovatce:: Dobrý den pro zkušené autoškoláky, měl bych prosím dotaz k otázce 2020007: Jak se zachováte na následující křižovatce jako řidič vozidla z...[zobrazit celý text]
    22. září 2024 (12:30)
  • RE: RE: RE: Re: Ridicsky prukaz pro cizince:: Dobrý deň môže mi niekto poradiť robím si vodicky v cr a aj zároveň prechodný pobyt chcem sa spýtať od niekoho kto to vie lepšie ako ja no že už...[zobrazit celý text]
    20. září 2024 (02:03)
  • 1. jizda:: Dobrý den, chci se zeptat po kolika hodinách teorie začínají jízdy?[zobrazit celý text]
    16. září 2024 (17:42)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Keňo (okres Vsetín) : Skvělá autoškola, asi nejsem žádný retard, nebo dřevák a tuto autoškolu jsem zvládl na poprvé a za necelé dva měsíce; všude budu doporučovat :)
    2. října 2024 (03:29)
  • Autoškola Hodač (okres Nymburk) : Opravdu ta nejlepší autoškola, jakou jsem si mohla vybrat. Jsem z Prahy a musela jsem dojíždět, což nebylo vždy lehké skloubit s ostatními povinnostmi, ale kdybych si mohla vybírat autoškolu znovu, vždy bych si vybrala právě tuto. Každou hodinu jízdy jsem si moc užívala, pan Hodač je skvělý instruktor, trpělivý a vstřícný, naučí a vysvětlí opravdu mnoho. Byl vždy také ochoten poradit s čímkoli z teorie, i mimo výuku, která jinak probíhala v moc hezkém zázemí v Milovicích. Připravil mě na zkoušku a já jsem ji i přes všechen svůj strach zvládla. Určitě vřele doporučuji všem!
    1. října 2024 (22:23)
  • Autoškola Keňo (okres Vsetín) : Absolutně nevhodné chování k žákům, agresivní, hnusný, nevychovaný, přišlo mi, že zkrátka nemá rád lidi a má silné komplexy vůči lidem co se řídit učí. Opravdu nedoporučuji, kdyby to šlo dávám 0 hvězdiček, pokud jste ze Vsetína a okolí najděte si kohokoliv, hlavně ne tady tuto autoškolu, připlaťte si o tisícovku více, počkejte si o měsíc déle, hlavně se zde nehlaste. Pokud mi nevěříte, jděte se podívat na jiné recenze, nebo reference lidí na Google.

A to jsem začínal s respektem, ale končil jsem s nenávistí, lítostí, strachem z řízení a nechuť vůči autům. Ještě jednou NE! Už nikdy víc! Zlatý Zlámal, nebo Juráň!
    1. října 2024 (18:54)
  • Autoškola Tomáš Glatz (okres Ostrava) : Jednoduše nemám slova, která by dokázala popsat a vyjádřit vděčnost mému úžasnému instruktorovi panu Glatzovi. Je naprosto profesionální, trpělivý a postará se o doladění vašich slabých míst. Měla jsem to štěstí, že jsem ho měla jako svého instruktora, a jsem mu vděčná za to, že mě proměnil v sebevědomého řidiče na cestách.Opravdu jsem si užila celý zážitek z učení.
    Díky, že jste mi dal životní lekci a zbavil mě strachu. Poklona pro vás, že jste tento sen proměnili ve skutečnost.
    Děkuji, že jste nejlepší instruktor všech dob! Svým vedením a trpělivostí jste mě naučili dovednostem stát se bezpečným řidičem. Děkuji, že jste mi dal sebevědomí řídit a pomohl jste mi překonat nervozitu. Vaše lekce byly velmi poučné, dobře strukturované a velmi si cením vašeho povzbuzení.také děkuji, že jste nejlepší instruktor všech dob! Svým vedením a trpělivostí jste mě naučili dovednostem stát se bezpečným řidičem. Děkuji, že mi dáváte sebevědomí řídit a pomáháte mi překonat nervozitu. Vaše lekce byly velmi poučné, dobře strukturované a velmi si cením vašeho povzbuzení.
    1. října 2024 (13:23)
  • Autoškola OLDA (okres Ostrava) : Speciální nabídka rychlé půjčky: marcela.krejsova01@gmail.com Nebo WhatsApp: +420608987486.

Dobrý den, jsem fyzická osoba nabízející půjčky po celé ČR. Mít kapitál, který bude použit na poskytování krátkodobých i dlouhodobých půjček mezi fyzickými osobami v rozmezí od 40 000 Kč do 40 000 000 Kč všem vážným lidem, kteří to opravdu potřebují, úroková sazba je 3% Poskytuji půjčky Finanční, Home půjčka, investiční půjčka, auto, osobní půjčka. Jsem připraven uspokojit své zákazníky maximálně do 1 dne od obdržení vaší přihlášky. E-mailem: marcela.krejsova01@gmail.com Nebo WhatsApp: +420608987486.

1. října 2024 (12:38)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.